Jak działa bielizna termoaktywna?

Tradycyjna bielizna bawełniana chłonie pot, przez co staje się ciężka. Nie przylega ściśle do ciała, odkleja się i przykleja, powodując dyskomfort. Co więcej, w miejscach, w których bielizna nie dotyka do ciała, chłodzi się, dodatkowo pogłębiając dyskomfort. Bielizna termoaktywna eliminuje te problemy - przylega ściśle do ciała, dzięki czemu odprowadza pot na zewnętrzną powierzchnię bielizny i utrzymuje komfort termiczny.

Bielizna termoaktywna Brubeck, dzięki swojej dwuwarstwowej budowie, spełnia dwie zasadnicze funkcje: pomaga w zachowaniu optymalnej ciepłoty ciała i umożliwia sprawne odprowadzenie wilgoci na zewnątrz. Aby tak się stało musimy spełnić podstawowy warunek - dobrać właściwy rozmiar. Bielizna termoaktywna powinna mocno opinać ciało. Dzięki swojej konstrukcji oraz wysokiej elastyczności, bielizna rozciąga się w optymalny sposób, tworząc "druga skórę".

Bezszwowa technologia seamless, w której wykonana jest bielizna Brubeck, gwarantuje dużo lepsze przyleganie do ciała, niż w przypadku tradycyjnej bielizny. Natomiast, dwuwarstwowa konstrukcja dzianiny bielizny termoaktywnej zapewnia jednocześnie sprawny transport nadmiaru wilgoci i komfort termiczny nawet w niskich temperaturach. Efekt dodatkowo wzmacniany jest poprzez specjalną konstrukcję w miejscach o wzmożonej potliwości.

Do produkcji bielizny termoaktywnej wykorzystuje się najczęściej poliamid, poliester, elastan lub polipropylen. Są to materiały o bardzo niskim wskaźniku chłonności wilgoci, bardzo lekkie i wytrzymałe, elastyczne, nieodkształcające się. Są również odporne na grzyby i bakterie, dzięki czemu nie chłoną brzydkich zapachów.

Schemat bielizny

 

Technologie i innowacje

Technologiczne innowacje w konstrukcji, składzie, sposobach łączenia przędz oraz najefektywniejsze rozwiązania technologiczne na każdym etapie powstawania, sprawiają, że odzież termoaktywna Brubeck jest coraz doskonalsza. Wszystko po to, by chronić Twoje ciało.

3d Technology
Technologia przestrzennej budowy dzianiny w oparciu o model trójwymiarowej siatki. Konstrukcja zwiększa powierzchnię odbioru wilgoci oraz ułatwia cyrkulację powietrza wewnątrz struktury.
3d Pro Technology
Technologia przestrzennej budowy dzianiny w oparciu o ulepszony model trójwymiarowej siatki. Porowata, wzmocniona konstrukcja oraz modyfikowane sploty w miejscach o wzmożonej potliwości zwiększają powierzchnię odbioru wilgoci i wspomagają cyrkulację powietrza.
FULCAT
Modyfikowane mikrowłókno poliestrowe o bardzo wysokim poziomie chłonności wilgoci. Funkcyjna, delikatna przędza jest wyjątkowo lekka i zwiewna, gwarantuje również żywe i trwałe kolory.
BTP
Technologia oplotu mikrowłókna polipropylenowego wokół elastanu. Gwarantuje utrzymanie założonych parametrów produktu, jednocześnie nie dopuszczając do kontaktu elastanu ze skórą.
Suplex
Mieszanka bardzo miękkich i elastycznych mikrowłókien poliamidowych, zapewniających wysoki poziom przepuszczalności powietrza i pary wodnej. Przędza jest odporna na blaknięcie oraz mechacenie.
La Fonte
Wkładki rowerowe z ultracienkiej pianki o wysokiej gęstości, opartej na strukturze otwartych komórek, amortyzują uderzenia i neutralizują wstrząsy. Wyprofilowane z uwzględnieniem anatomicznych różnic w budowie ciała w zależności od płci. Wspomagają transport wilgoci i szybko schną. Zapobiegają otarciom i podrażnieniom.
AirJet
Uszlachetniona przędza powstała z mikrowłókien elastanu i poliamidu sczepianych ze sobą za pomocą strumienia powietrza. Wyróżnia się wyjątkową gładkością i wysoką odpornością na ścieranie. Zapewnia to niezmienne wymiary i trwałość produktu. Zwiększona elastyczność pozwala na lepsze dopasowanie produktu do ciała.
Cotton
Naturalne delikatne mikrowłókno bawełniane, o dużej zdolności absorpcji wilgoci oraz wysokim poziomie oddychalności.
Merino Wool
Naturalne mikrowłókno z najwyższej klasy wełny owiec merynosów, które chroni przed wyziębieniem i przegrzaniem. Charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem absorpcji wilgoci i oddychalności.
Nilit Innergy
Modyfikowane mikrowłókno poliamidowe wzbogacone o naturalny minerał, który zmienia energię cieplną ludzkiego ciała w głębokie promienie podczerwone.
Nilit Breeze
Modyfikowane mikrowłókno poliamidowe o właściwościach chłodzących oraz wydajnościowych funkcjach wentylacyjnych. Przędza jest miękka, elastyczna i chroni przed promieniowaniem UV.
Nilit Heat
To wyjątkowa przędza stworzona na bazie węgla kawowego, uzyskiwanego z łupin ziaren kawy, która posiada naturalne właściwości termoizolacyjne, gromadzi w sobie wydzielane ciepło i utrzymuje je nawet w niskich temperaturach.
Double H
Double Heating Micro Fleece Technology to innowacyjna technologia, polegająca na selektywnej, mechanicznej zmianie powierzchni dzianiny. W rezultacie otrzymujemy miękką i delikatną dzianinę miłą w dotyku. Technologia Double Heating poprawia dwukrotnie właściwości termoizolacyjne oraz komfort użytkowy.
Air Balance
Technologia Air Balance to strefy wentylacyjne w postaci mikro otworków, w miejscach narażonych na przegrzanie i nadmierną potliwość. Innowacyjna technologia Air Balance wspomaga cyrkulację powietrza, zabezpieczając organizm przed przegrzaniem.
Soft Touch
Technologia Brubeck Soft Touch gwarantuje wyjątkowy komfort noszenia. Zabezpiecza przed kontaktem ciała z elastanem i zapewnia delikatność, miękkość i zmysłowość dotyku bielizny ze skórą.
 
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium