O marce Brubeck

Dystrybuowana przez nas marka Brubeck to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce.

Brubeck, wbrew światowym trendom, z żelazną konsekwencją stawia na jakość swoich produktów i rozwój technologiczny. Firma z dumą wytwarza swoje produkty w wysoko wyspecjalizowanej fabryce w Zduńskiej Woli, kolebce tkactwa w Polsce. Pozwala to na kontrolę procesu produkcyjnego na każdym jego etapie - od tworzenia przędzy do pakowania gotowych produktów.

Oparta na włoskiej technologii hala produkcyjna to gwarant najwyższej jakości produktów z logo Brubeck.

Brubeck od 2005 roku projektuje i produkuje funkcjonalną, termoaktywną odzież sportową i outdoorową, a także bawełnianą i wełnianą bieliznę bezszwową. O funkcjonalności produkowanej odzieży decyduje fachowy dobór przędz i zestawienie dzianin.

Wszystkie stosowane rozwiązania oparte są na naukowych badaniach, doświadczeniu profesjonalnych sportowców i własnym, chronionym tajemnicą know-how o składzie i właściwościach użytych surowców i ich odpowiednim łączeniu.


-> więcej o stosowanych technologiach

Brubeck


Ambasadorzy Brubeck

GOPR

Brubeck od 2020 roku jest Oficjalnym Partnerem Technicznym Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obszar, który zabezpieczają ratownicy GOPR, to łącznie 20410km2. Pomimo ochotniczego charakteru organizacji, ratownicy są profesjonalistami, którzy przez cały rok zapewniają bezpieczeństwo setkom tysięcy osób. Często zmagają się z ekstremalnymi warunkami pogodowymi, dlatego potrzebują najlepszej ochrony podczas wypraw ratunkowych. Odzież termoaktywna Brubeck jest gwarantem właściwego zabezpieczenia organizmu w każdych, nawet najtrudniejszych, warunkach. Wiedząc jak ważna i trudna jest praca ratowników GOPR, przygotowaliśmy czapkę z wełny merino w limitowanej edycji #jestemzgor, jako wsparcie dla Fundacji GOPR. Dochód z jej sprzedaży trafia na konto Fundacji GOPR.
PZA

Brubeck jest Oficjalnym Partnerem Technicznym Polskiego Związku Alpinizmu. PZA powstał w 1974 roku i jest federacją klubów i sekcji zrzeszających taterników, grotołazów, narciarzy wysokogórskich i zawodników wspinaczki sportowej.

Na forum międzynarodowym polska organizacja wysokogórska jest znana już od roku 1932 jako członek założyciel Union Internationale des Associations d’Alpinisme (UIAA) oraz jako członek Union Internationale de Speleologie (UIS). PZA koordynuje działalność sportową i szkoleniową, organizuje wyprawy narodowe, nadaje uprawnienia instruktorskie, zajmuje się ochroną przyrody oraz profilaktyką wypadkową.

 

Piotr Pustelnik

Piotr Pustelnik - doktor inżynierii chemicznej, alpinista i himalaista. Twórca projektu „Trzy Korony”. Jako trzeci z polskich himalaistów i dwudziesty na świecie zdobył wszystkie 14 szczytów liczących powyżej 8000 m n.p.m. ten wielki sukces zakończył wejściem na Annapurnę. Za ten niesamowity wyczyn w 2011 roku został wyróżniony nagrodą „Super Kolosa 2010”. Jest również laureatem nagrody Explorera, która przyznawana jest wybitnym jednostkom w dziedzinie eksploracji. W maju 2016 roku został prezesem Polskiego Związku Alpinizmu.

Artur Miśkiewicz

Artur Miśkiewicz - kolarz górski, wielokrotnie reprezentujący Polskę na arenie międzynarodowej, zdobywca 5 złotych medali Mistrzostw Polski.

Popularny Arczi słynie z techniki, niepowtarzalnego stylu i niewiarygodnie stabilnej formy. Odzież termoaktywna Brubeck towarzyszy mu w mistrzowskiej drodze od wielu lat.

Joanna Miller

Joanna Miller - zawodniczka motocrossu. Jej siła charakteru i wytrwałość doprowadziły ją do wielu sukcesów. Na arenie ogólnopolskiej nie ma sobie równych zyskując przydomek "Królowej Toru". Reprezentuje kraj podczas największych zawodów na świecie. Została pierwszą Polką, która wystartowała w Mistrzostwach Świata w tej dziedzinie. Bez kompleksów rywalizuje z mężczyznami zbierając cenne doświadczenie.

Karol Karpierz

Karol Karpierz - skialpinista. Medalista Mistrzostw Polski w Skialpiniźmie, zwycięzca zawodów o Puchar Połonin oraz zdobywca podium Pucharu Polski w skialpiniźmie. Uprawia ten sport od 2011 roku. Wystąpił na prestiżowych alpejskich czterodniowych zawodach Pierra Menta, które są uważane za najbardziej prestiżowe zawody w narciarstwie wysokogórskim. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Szwajcarii jako członek kadry narodowej, a także niejednokrotnie ukończył długi i wymagający Tatrzański wyścig Bokami Zapadnych Tatier na Słowacji.
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium